Fellne 17

Shitet nga: Ramadan 27 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per golf 4 bora dhe audi a3 fellnet ja 225 45 17 jan ngjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim