Fellne r18

Shitet nga: Arian 02 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne r 18 jan per audi edhe shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim