Fellne

Shitet nga: Agron 25 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne per mercedes 190 me gjeth guma te veres, jan shum te mira te balancuara te gatshme per me hec, muni mi provu kur te doni. Mundsi ndrrimi me motorrsharr apo skuter, motorr etj...kontaktoni dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim