Fellne

Shitet nga: valmir 02 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 14 Ndrrim me Fellne 13 Per Fiat Punto!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim