Guma te dimrit

Shitet nga: Mentor 08 Mar 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma te golf 2
Nje dimer jan te perdorme
Jan fulda 100e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim