Veq sot urgjent Goma me bandash 14she

Shitet nga: armendi 21 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 EUR   70 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma bashk me bandash.dy jan ma tmira e dy ma t3 dobta.po fellgat jan te mira pa defekt.kontakti ne viber ne ket numer 44 373 611.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim