goma te veres me gjith bandash

Shitet nga: armendi 09 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te veres me gjeth bandasha tw thjesht.jan goma 13she. bajn per golf per kadet per corsa,jan te persorme po bajn edhe per nje koh. dy jan 175 65 13. dhe ddy jan 165 70 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim