urgjent goma me bandash

Shitet nga: beni 22 Pri 05:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

93 EUR   122 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes urgjent bandash te thjesht por te ri me gjith goma te reja te perdorura vetem dy muaj.gomat jan te njejta edhe bandashat e njejt.vlen te theksohet se gomat jan prodhim ne fund te 2014 siq shihet ne foto.per bleres serioz,kontakti vetem ne viber..
+377 44 373 611..garantoj por gumat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim