4 dyert e audi 80 dhe krillenmajt ngjyr hiri met..

Shitet nga: audi 15 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Të tjera
Shes 4 dyert e audi 80 kompnet me sajlle me xhama dhe mrillen e majt ngjyr hiri metalike dyert 40 € dhe krillen 20€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim