Kamion VW dizel -94

Shitet nga: Refki Aliu 10 Maj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 000 EUR

Komuna: Dragash
Shes kamionin e tipit Volkswagen , ka 2400 kubik , viti i prodhimit 1994 -Dizel , 95 000 te kaluara .Posedon te gjithe dokumentancionin ne gjendje te rregullt.
Kamioni eshte ne gjendje shume te mire si nga brenda ashtu edhe nga jashte, i sapoardhur nga Austria, nuk eshte i Ç'doganuar ,ka 3 ulese pra shoferi dhe 2 anash , ngjyra e bardhe(e para),Cerada eshte e re - e sapovendosur ,prokolica eshte 3 m e gjate.Pra "kamjoni " eshte ne gjendjen me te mire te mundeshme pa asnje defekt kte e keni me garanci.Cmimi eshte shume i arsyeshem per gjendjen ne te cilen eshte kamioni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim