Kamioncin Iveco Daily injeksion HTP e 2005.....

Shitet nga: Eraldi 19 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Kamioncin Iveco Daily injeksion HTP e 2005.3000 nafte 108 mij km dopio gabine 7 vendeshe me dogane te paguar ne gjendje mjaft te mire si motorrike dhe ne gabine,e gatshme per cfar do lloj prove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim