044308786

Shitet nga: hasim 22 Jan 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
qet kamjon a ka mundsi me dit ku ndodhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim