914

Shitet nga: Perparim 21 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose ndrroj kamjonin ne gjendje perfekte me hibobin shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim