Dyer per garazha made in germany

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kifa mont germany 12 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Dyer per garazha te ghitha dimenzionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim