Gur thys

Shitet nga: senait 24 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes gur thys me te gjitha paisjet ka 6 dalje eshe me ajr ka qekiqat zorren per me shum kontaktoni ne +386-49456231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim