Iveco- magirus

Shitet nga: Ymridin 24 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregullt, regjistrim i skaduar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim