Kombi Fiat

Shitet nga: Filiz 20 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi fiat ne gjendje te rregullt me motorr te fuqishem viti 1992 esht dizell 1.9 bej edhe ndrrim me vetur....Regjistrim deri me 1 dhjetor...Flm per mirkuptim pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim