Man tga 26.480

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ILVA sh.p.k 13 Qer 05:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose ndrroj me teglaq Man tga 26.480. Ësht ne gjendje perfekte dhe nuk ka asnji defekt. Viti i prodhimit eshte 2004 ka 820,000km ka A/C tronic, retarder me 6 nivele, ABS/EBS etj. Eshte i ardhur nga Gjermania vitin e kaluar dhe jan te doganuar dhe te regjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim