Setra 315 gt-hd viti 1997

Shitet nga: selami 26 Sht 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
autobusi eshet ne gjendje shum te mire teknike posedon .>klim,retarder intarder,tv,dvd motorrin 6 klip ,euro2 6 shpejtsi autobusi ne fjal eshet i kompletuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim