VW T4

Shitet nga: Vaidin Tahiri 14 Jan 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet vw t4 ne gjendje te rregullt 2.4 disel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim