kamjon mercedes 914

Shitet nga: perparim 17 Dhj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ose ndrroj kamjan mercedes 914 viti 88 eshte shume i rujten me hibobin e ndrroj me ndonje kamjan ma te madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim