Gurëthyese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ilva sh.p.k 04 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Makina ndërtimi
Kompleti prej Nofullës dhe qekeqare si dhe ndaras me elektromotorra me nga 35kw ne gjendje te menjehershme pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim