Zetor 71kw shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: ali 01 Tet 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Dragash
Makina : Traktorë
Zetori me timon hidraulik shitet dhe ndrrohet me traktor me te vogel fergusson fijat ford etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim