shes traktorin URSUS-C335 dhe kombajnin (vershalic

Shitet nga: www 22 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Makina : Traktorë
shes traktorin Ursus c-335 ne gjendje te mir pune si dhe kombajnin i quajtur vershalic po ashtu ne gjendje te mir pune-punon me rryme.motorr trefafazore. te interesuarit te lajmerohen ne numer telefoni 044/312-572. qmimet per te dy jane te diskutueshme-me mareveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim