Dyer per garazha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kifa mont 27 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Dyer per garazha te ghitha dimenzionet
Motorr per dyer te oborrit
Rreshqites dhe me krah
Dyer kunder zjarrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim