Fellnet 14tshe per golf 2 dhe 3

Shitet nga: xxxxx 05 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dragash
shes fellnet me numer 185 65 14 per golf 3 ose golf 2 fellnet jan te montura ne golf 3 jan te ardhura nga jasht kam edhe te xhith pjeset per golf 3 perveq motorrit dhe minjaqit tjerat kreta i kom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim