Pjes per golf 3 shkurt

Shitet nga: xxxxx 30 Gsh 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Dragash
shes golf 3 te kuq dhe golf 3 karavan 2 dy jan te ardhur nga jasht shiten vetem per pjes i kuqi asht 1.8 benzin 4 duer pa klim kurse tjetri motorrin shitur dyertn dhe gjamat i ka me rrym ka edhe klim viti 97 esht karavan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim