Pjes per golf 3

Shitet nga: xxxxx 05 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Dragash
shes te gjitha pjeset per golf 3 perveq motorrin dhe minjaqit qe nuk i ka asht i ardhur nga zvicrra shitet vetem per pjes qka tju nevoitet numri 049224388 ose 045598525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim