Motorr skuter dhe kose

Shitet nga: Gursel 07 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Dragash
Shes motorrin skuter te modelit Yamaha MBK me ngjyre te kuqe metalike me motorr benzin-super si dhe me shpejtesi te grafikuar 100km/h ne gjendje shum te mire I sapoardhur nga zvicra. Si dhe kosen per prerjen e barit me motorr benzin me ndezje me litar si te gjeneratorave me brisk te rinj etj etj.me pare cash ndor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim