Për shitje: MonoRover R2 Electric Mini Dy Rrota me

Shitet nga: Brian 19 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dragash
Me shume informacion
A nuk merrni lënë në pluhur si të gjithë fillon rrëshqitje rreth në këto borde të reja me dy rrota. Elektrike powered, këto Scooters vetë-balancimin marrë pothuajse nuk ka kohë për të

ngarkuar, shkojnë aq larg sa që ju duhet për në qytet, dhe të bëjë atë sa më shpejt. Një produkt revolucionar për transportin personal që mund të kryhet me lehtësi rreth në autobus apo metro.

E bën për një dhuratë të shkëlqyer për ditëlindje, Krishtlindje, etj ose ta blejë atë për veten tuaj për të zvogëluar kohën tuaj të udhëtimit!

2015 MonoRover R2 Electric Mini dy rrota Scooter, Dy zgjuar Motors për të lehtë dhe të qëndrueshme Balancimi 380 $
Specifikimet
* Gomave Size: 7 inç
* Maksimale Speed: Rreth 12km / h
* Gama për Charge: 20km
* Max Riding Kënd: 15 ° (ndryshojnë në varësi të peshës, gjendjen e rrugëve konkluzion dhe temperaturës)
* Battery Kapaciteti: 36V / 4.4AH
* Charge Time: 2-3h
* Gama për pagesë: 20 - 30 km
* Dimension: 23 * 7.3 * 7 inç
* Trupi Pesha: 10kg
* Max Load: 100 Kg


Zëvendësimi 7days e mallrave nëse gjendet paracaktuar dhe para kthehen në qoftë se pas 2days të asnjë dorëzimit të sendit

Gjithashtu në dispozicion në magazinë:

IO Hawk
Future këmba

Ju lutem dërgoni me email për më shumë detaje: k_store75@yahoo.com ose shtoni mua na në Skype: k_store75
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim