Global force punë ndërtimore USA

Shitet nga: Global 11 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhet

Global force punë ndërtimore USA. Ne duhet të punojmë për të punuar në kompaninë tonë këtu në SHBA. Ne kemi nevojë për punëtorë të tilla si ndërtues, Carpenter, hidraulik, elektricist, Siguri, infermiere dhe shumë më tepër në fushën e ndërtimit

Nxitoni dhe të aplikojnë. je i mirepritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim