Audi

Shitet nga: Vllaznim 02 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Dragash
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 3.0 shitet dhe ndrrohet me golf-6 per me shum kontaktoni ne tel po ashtu dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim