Ford Eskort 2000 kubik

Shitet nga: Moni 07 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Dragash
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Shitet per pjese, eshte i çlajmeruar dhe funksional, posedon 5 goma me fellne te aluminit dhe zinxhiret e gomave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim