Mazda Tribute -01

Shitet nga: Dema 31 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Dragash
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: Tribute
Shes Mazda Tribute 2001, ne gjendje te mire tektnike dhe optike, km e garantuara (ndrim i mundshem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim