Shes veturen Opel Astra

Shitet nga: Lirijani 18 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dragash
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opel Astra viti 2000, 1.6 benzin. Eshte ne gjendje fantastike para 2 jave e kam ber servisin dhe ka regjistrim deri ne shtator. Per me ahume kontakto ne numrin 045569103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim