Peugeot

Shitet nga: Sabahudin 25 Gsh 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Dragash
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
Peugeot 405 1.9diesel shitet dhe ndrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim