Seati -96

Shitet nga: seat ibiza per pjes 05 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
pjes per sest ibiza dizell

te gjitha pjeset perveq motorit ikemi

kemi edhe nji motor benzin 1.8 me pjeset qka i shkojn si pumpa elektronike etj...

kemi edhe felga 13 me goma shum te mira

dhe felga 15 me 5 shrafa

ibiza esht e qmontune po i kemi pjeset te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim