WV Passat disel 1.6 tdi -89

Shitet nga: shaja 17 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Dragash
Shes WV Passat1.6 tdi ne gjendje perfekte me servis te krym qe dy jave dy goma te reja dimri ,dyert i ka me centrall mbyllje hapje ,radio cd pioneer i ruajtun si mrena dhe jashte ,nuk eshte hipoteke mund te bartet menjeher tek bleresi gjithashtu nuk jam tregtar makinash sa i perket automjetit mundeni me e pa edhe me e provu gjithashtu kerkoj te beje nderrim me Renault MEGANE 1.5 DISEL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim