DYER DHOME VETEM 60EURO tel;045-699-069

Shitet nga: SHPETA Dje 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER DHOME VETEM 60EURO tel;045-699-069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim