Dyer te dhomave viber+38345699069

Shitet nga: SHPETA Sot 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te dhomave viber+38345699069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim