ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

Shitet nga: Lulzim Dje 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
u ofrojme roleta te jashtme klasike nga alumini 37 euro metren katrore kemi shtat lloj ngjyrash te bardh,kafe,hiri,mahagon etj etj dhe nga plastika PVC ja 23 euro metren katrore,disponojm vetem ngjyr te bardh dhe roleta me motor/motori paguhet extra/motori eshte me dy lloj komandash me qels dhe me dirixhues/digitron/
Po u japim disa qmime, roleta e plastikes per dritare 80x140 vetem 30 euro dhe dera 80x210 48 euro.Dhe te aluminit dritarja 80x140 vetem 40 euro
dhe dera 80x210 65 euro.ROLETAT NGA ALUMINI KAMBZAT APO RSHITSAT I KAN NGA ALUMINI FLETZAT I KAN NGA ALUMINI TE MBUSHURA ME IZOLATOR DHE BOSHTIN KU PSHTJELLEN FLETZAT ASHTE NGA METALI GJITHASHTU EDHE
LLAGERAT JANE METALIK.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
TEL044.148 991 DHE 049 148 991.waiber +37744148991.
DIASPOR NE DIKUND RETH 80 PERQINDE I KRYEJM PUNTE PER DIASPOR DHE GJITHMON JANE NDARE TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE, JU NUK DUHENI ME QENE PREZENT FIZIKISHT NE KOSOVE PER ME POROSITE ROLETAT DHE PAGESEN MUNDE TA BENI PERMES MONI GRAMIT.
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE ROLETAT E JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI /ME MOTOR/ DHE PA MOTOR I EKSPORTOJM NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND PERMES NDRMARSVE SHQIPTAR NGA KETO DY VENDE - NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE JU DO TE FITONI PUNEN DHE KUALITETIN SI NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT
JU OFROJM EDHE RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET TE CILAT MUND TE INSTALOHEN NE ANEN E JASHTME TE ROLETES DHE JANE LEVIZSE NJEKOHSISHT JU OFROJM DYER HARMONIK DHE PERDE TRAK,ROLO PERDE DHE PERDE ZEBRA ME QMIM PROMOVUES.
PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTAVE.
Lulzim: Viber: +37744148991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim