dyer dhe dritare 045327459

Shitet nga: naim 08 Pri 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim