DEKORIME PER GARNITURA-MOBILJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arev 18 Krr 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Pajisje : Të tjera
PRODHOJM DEKORA PER MOBILJE-GARNITURA , MODELE TE REJA SIQ SHIFEN NE FOTO.
DEKORIMET JAN NGA MEDIPANI DHE JAN TE PLASTIFIKUARA.
PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI MES TEL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim