Mobilje me porosi-ndrrim me KOMBI

Shitet nga: MIRI DEKOR 14 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Pajisje : Të tjera
Miri Dekor Bresanë Dragash
Punoj te gjitha llojet e mobilje nga marerialet MEDIAPAN dhe IVERIC

-PARADHOMA
-DHOMA GJUMI
-KIZHINA
-TAVOLINA
-KOMODA PER TV
-TAVOLINA KOMPJUTERI
-ORMANA DIMENZIONE TE NDRYSHME .etj etj


Qmime te vilitshme dhe korrekte
KONTAKT viber+37745614574 ose 049 277771


Pranojm edhe kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim