Shes aperat edhe tavolina per kafiteri

Shitet nga: Visar 04 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes aperat mulli dhe 5 garnitura tavolina e karika jan pak te perdorme qmimi 800 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim