Tavoline

Shitet nga: ilir 15 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen shum te mir shum Pak e perdorur rritet bohet ma e malle ka 6 karrika po e she's se skom ven ku me LAN per me shum 045 200 718 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim