Makine per larje

Shitet nga: beni 08 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes gorenjen me defekt,per pjes ban,I kam investu disa pjes por kazani ju kris e kam ble tjeter....me qmim tw arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim