Qifteli

Shitet nga: Mirsad 21 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kemi shum lloj te qifelijave me dimezjoni te ndyshme nvaret ka dimezjoni me para me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim