Shitet Qeni i Sharrit

Shitet nga: Enveri 24 Dhj 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dragash
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte i ri 45 dite dhe race e paster Pastor Ilir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim