Lule dore per nuse

Shitet nga: Lule 23 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Prodhimet : Për femra
Shesim pundore : Lule te dores per nuse,dallama dhe mintona te arit ,tentene me grrep,gojtan dhe me rruza etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim